Filmy promocyjne


Video marketing to bardzo często nie wykorzystywana forma promocji firmy. Tym samym tkwi w niej ogromny potencjał, który w łatwy sposób pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Tworząc interesujące nagranie i odpowiednio je promując można szybko zyskać nie małą popularność i rozgłos w social media. Nasza firma posiada profesjonalne narzędzia do tworzenia materiałów video, w tym drony (DJI Phantom 3 Professional), dzięki czemu możemy przedstawić firmę z powietrza. Unikalne podejście do nagrania stawia działalność w bardzo atrakcyjnym świetle. Proponujemy zarówno realizacje w jakości 1080/60, jak i pełnym 4K oraz późniejszy montaż scen i obróbkę wizualną. Swoje usługi świadczymy przeważnie na terenie Małopolski oraz okolicznych województw (Świętokrzyskie, Śląskie). Usługi wyceniamy indywidualnie, ponieważ każde zlecenie jest inne i wymaga różnego nakładu prac. Dlatego warto się z nami skontaktować, chętnie zaproponujemy także odpowiednie formy video dla Twojej działalności.
  • Pomysł

    Najistotniejszy przy produkcji materiału promocyjnego jest pomysł. Celem usługi jest stworzenie nagrania, które od razu zaangażuje widza i wzbudzi jego ciekawość.

  • Wykonanie

    Po zaplanowaniu szczegółów przystępujemy do realizacji projektu z wykorzystaniem najnowocześniejszych, profesjonalnych sprzętów.

  • Obróbka

    Nawet najlepsze nagranie wymaga odpowiedniej obróbki, aby wyciągnąć z niego niepowtarzalny efekt. Nakładając odpowiednie efekty można nadać nagraniu zupełnie nowy wyraz.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej albo rozpocząć współpracę?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Kontakt