Tworzenie stron


Każda firma powinna posiadać swoją wizytówkę w Internecie, do której może odesłać potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach strona powinna być zaprojektowana zgodnie z zasadami UX, responsywna oraz atrakcyjna wizualnie. To właśnie te elementy zaważą na pierwszej opinii, jaką sobie wyrobi klient, o Twojej działalności.
 • Przygotowanie projektu graficznego

  Pierwszym etapem stworzenia niepowtarzalnej strony internetowej jest zaprojektowanie oprawy graficznej strony głównej oraz podstron. Projekt graficzny przedstawiamy klientowi, a w razie potrzeby wdrożenia ewentualnych zmian niezwłocznie nanosimy poprawki.

 • Zakodowanie projektu

  Drugim krokiem jest zakodowanie powstałego layoutu oraz wdrożenie responsywności. Po tym procesie klient może przetestować jak działa korzystanie ze strony i jak ona wygląda w przeglądarce internetowej.

 • Wdrożenie strony na serwer klienta

  Gdy strona internetowa jest już gotowa, następuje proces przeniesienia plików na serwer klienta i wdrożenie jej do użytku codziennego. Klient decyduje na jakim hostingu będzie postawiona nowa strona.

Stwórz swoją niepowtarzalną wizytówkę lub sklep


Tworzymy nowoczesne, łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom strony internetowe. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę poczynając od budowy samej strony internetowej, stworzenia logotypu i na dobraniu kolorystyki kończąc. Możemy polecić wybór odpowiedniej domeny dla Twojego biznesu oraz hostingodawcy. Na życzenie przygotujemy dla Ciebie także inne materiały powiązane wizualnie ze stroną, czyli wizytówki, ulotki, plakaty itd. Dzięki temu stworzysz rozpoznawalną markę, która będzie łatwo zapadać w pamięć odbiorcom. Zobacz co otrzymasz korzystając z naszych usług tworzenia stron:
Tworzenie stron
 • Responsywność

  Strona internetowa będzie przystosowana pod wszelakie urządzenia. Dzięki temu będzie odpowiednio wyświetlać się zarówno na komórkach, tabletach, jak i laptopach.

 • System CMS

  System CMS jest platformą do zarządzania stroną. Dzięki niej będziesz mógł za pośrednictwem kilku kliknięć zmieniać grafiki na stronie, teksty czy dodawać nowe materiały. Wszystko intuicyjne i niezwykle łatwe.

 • Nowoczesność

  Strony, które projektujemy cechują się nowoczesnym wyglądem, który robi pozytywne wrażenie na odwiedzających. Dzięki temu Twoja firma wygląda na profesjonalną działalność.

 • Przejrzystość

  Oprawa wizualna naszych stron jest przejrzysta, dzięki czemu użytkownik w prosty i intuicyjny sposób porusza się po podstronach. Dodatkowo odpowiednio dobrane kolory, nie męczą jego oczu.

 • Optymalizacja

  Jako, że w zespole posiadamy zarówno osoby odpowiedzialne za tworzenie stron, jak i specjalistów od pozycjonowania, to zapewnimy Ci także kompleksową optymalizację strony pod pozycjonowanie.

 • Potencjał rozbudowy

  Strony, jakie oddajemy, wciąż posiadają ogromny potencjał do przyszłej rozbudowy, dzięki czemu klient nie musi w przyszłości ponownie tworzyć wizytówki, a jedynie wystarczy rozbudowa obecnej.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej albo rozpocząć współpracę?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Kontakt

Polecany hosting: webd.pl