Tworzenie stron


Każda firma powinna posiadać swoją wizytówkę w Internecie, do której może odesłać potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach strona powinna być zaprojektowana zgodnie z zasadami UX, responsywna oraz atrakcyjna wizualnie. To właśnie te elementy zaważą na pierwszej opinii, jaką sobie wyrobi klient, o Twojej działalności.
 • Przygotowanie projektu graficznego

  Pierwszym etapem stworzenia niepowtarzalnej strony internetowej jest zaprojektowanie oprawy graficznej strony głównej oraz podstron. Projekt graficzny przedstawiamy klientowi, a w razie potrzeby wdrożenia ewentualnych zmian niezwłocznie nanosimy poprawki.

 • Zakodowanie projektu

  Drugim krokiem jest zakodowanie powstałego layoutu oraz wdrożenie responsywności. Po tym procesie klient może przetestować jak działa korzystanie ze strony i jak ona wygląda w przeglądarce internetowej.

 • Wdrożenie strony na serwer klienta

  Gdy strona internetowa jest już gotowa, następuje proces przeniesienia plików na serwer klienta i wdrożenie jej do użytku codziennego.

Stwórz swoją niepowtarzalną wizytówkę lub sklep


Tworzymy nowoczesne, łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom strony internetowe. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę poczynając od budowy samej strony internetowej, stworzenia logotypu i na dobraniu kolorystyki kończąc. Na życzenie przygotujemy dla Ciebie także inne materiały powiązane wizualnie ze stroną, czyli wizytówki, ulotki, plakaty itd. Dzięki temu stworzysz rozpoznawalną markę, która będzie łatwo zapadać w pamięć odbiorcom. Zobacz co otrzymasz korzystając z naszych usług tworzenia stron:
Tworzenie stron
 • Responsywność

  Strona internetowa będzie przystosowana pod wszelakie urządzenia. Dzięki temu będzie odpowiednio wyświetlać się zarówno na komórkach, tabletach, jak i laptopach.

 • System CMS

  System CMS jest platformą do zarządzania stroną. Dzięki niej będziesz mógł za pośrednictwem kilku kliknięć zmieniać grafiki na stronie, teksty czy dodawać nowe materiały. Wszystko intuicyjne i niezwykle łatwe.

 • Nowoczesność

  Strony, które projektujemy cechują się nowoczesnym wyglądem, który robi pozytywne wrażenie na odwiedzających. Dzięki temu Twoja firma wygląda na profesjonalną działalność.

 • Przejrzystość

  Oprawa wizualna naszych stron jest przejrzysta, dzięki czemu użytkownik w prosty i intuicyjny sposób porusza się po podstronach. Dodatkowo odpowiednio dobrane kolory, nie męczą jego oczu.

 • Optymalizacja

  Jako, że w zespole posiadamy zarówno osoby odpowiedzialne za tworzenie stron, jak i specjalistów od pozycjonowania, to zapewnimy Ci także kompleksową optymalizację strony pod pozycjonowanie.

 • Potencjał rozbudowy

  Strony, jakie oddajemy, wciąż posiadają ogromny potencjał do przyszłej rozbudowy, dzięki czemu klient nie musi w przyszłości ponownie tworzyć wizytówki, a jedynie wystarczy rozbudowa obecnej.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej albo rozpocząć współpracę?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Kontakt